Yasaklı Sitelere Giriş

Ytunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı bir siteye giriş yapmak istediğinizde karşınıza sayısız alternatif yol çıkıyor. Bu yolların tamamının ise en büyük ortak özelliği zaman alan yöntemler olmasıdır. En basitinden DNS değiştirmek istediğiniz zamanda bile size uygun DNS aramanız daha sonra da cihazınıza bu DNS adresinin girişini yapmak zorunda kalırsınız.

Tüm bu uğraşlı yöntemlere alternatif olarak kullanılabilen tek yöntem ise proxy siteleridir. Proxy siteleri sayesinde hangi cihazı kullanıyor olursanız olun sorunsuz şekilde istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Bu nedenle proxy siteleri bugün birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu popüler proxy servislerinden biri de Ytunnel.com adresidir.

Ytunnel; kullanıcıların DNS ve Proxy programları ile zaman kaybetmeden yalnızca birkaç tıklama hareketi ile istedikleri bir internet sitesine giriş yapmalarına olanak sağlayan proxy sitesidir. Kullanımı tamamen ücretsiz olduğu gibi herhangi bir kayıt işlemi veya eklenti indirmenize de gerek kalmaz. Bu sayede yalnızca bilgisayarlardan değil ayrıca tabletlerden ve tüm akıllı cihazlardan da bu proxy servisini kullanarak istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.