Yasaklı Sitelere Giriş

Wtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere sadece kendi bilgisayarımızda olduğumuz zaman değil, bazen ofis bilgisayarlarından da girme ihtiyacı duyabiliyoruz. Tabii bu durumda DNS değiştirmemiz veya Proxy programlarını kullanmamız da muhtemelen istediğimiz internet sitesine erişmemize yardımcı olamıyor. İşte böyle durumlarda en kolay ve en kullanışlı seçenek olarak Wtunnel ve benzeri internet siteleri karşımıza çıkıyor.

Wtunnel bir tür proxy servisi sitesidir. Bu siteye giriş yaptığınızda bu site aracılığı ile istediğiniz tüm yasaklı sitelere yalnızca saniyeler içerisinde geçiş yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir servis olması, üyeliğe ihtiyaç duymuyor olması, çerezler konusunda gelişmiş seçeneklere sahip olması gibi de ayrıca birçok artısı bulunuyor.

Wtunnel.com internet adresi ile ulaşabileceğiniz site aynı zamanda size anonim ve saklanmış olarak sörf yapmanıza da olanak sağlıyor. Bir web sitesine tamamen gizli şekilde giriş gerçekleştirmek istiyorsanız ve bu işlem için yorucu Proxy işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız Wtunnel tam olarak sizin aradığınız şey demektir. Siz de şimdi Wtunnel kullanmaya başlayarak istediğiniz tüm internet sitelerine giriş yapabilirsiniz.