windows ile yasaklı sitelere giriş

Windows XP ile Yasaklı Sitelere Giriş

Windows XP işletim sistemi yüklü bilgisayarınızdan istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapmak için tercih edebileceğiniz birçok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden size en uygun olanını tercih ederek sitemizde yer alan kaynak yazıları takip edebilir ve giriş işlemini başarı ile gerçekleştirebiliriz.

 

DNS Ayarları ile Yasaklı Sitelere Giriş

DNS değiştirerek yasaklı sitelere giriş yöntemi, günümüzde artık en popüler kullanılan yöntemlerin arasında yer alıyor. Web sitemiz içerisinden tüm işletim sistemleri için DNS değişiminin nasıl gerçekleştirileceğine dair yazılar bulunuyor. İşletim sisteminiz ile ilgili olan yazıya arama menüsünden ulaşarak DNS ayarınızı değiştirip istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilirsiniz.

Tünel siteleri ile yasaklı sitelere giriş

Tünel siteleri DNS adresinin değiştirilmesinin işe yaramadığı durumlarda veya DNS adreslerinin değiştirilmek istenmediği durumlarda tercih edilesi en makul yasaklı sitelere giriş yöntemidir. Web sitemiz içerisinden en güncel yasaklı sitelere giriş sitelerine ulaşabilir ve bunların yardımı ile istediğiniz yasaklı sitelere oldukça pratik bir şekilde giriş yapabilirsiniz

Proxy Programları ile yasaklı sitelere giriş

Proxy programları DNS veya diğer işlemleri sizin yerinize halleden basit ve kullanışlı yazılımlardır. Bu yazılımlardan herhangi birini tercih ederek istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilir ayrıca internette tamamen güvenli ve gizli bir sörf keyfinin tadına varabilirsiniz.