windows ile yasaklı sitelere giriş

Windows 7 ile Yasaklı Sitelere Giriş

Microsoft’un şüphesiz en kaliteli ve en başarılı işletim sistemi ürünlerinin zirvesinde yer almakta olan Windows 7 işletim sisteminde deneyeceğiniz yöntemler ile rahatlıkla istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Windows 7 kullanıcılarının yasaklı sitelere giriş yapmak için deneyebileceği 4 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemleri şöyle kısaca açıklayabiliriz;

DNS Değiştirme Yöntemi

DNS değiştirmek hangi işletim sisteminde olursa olsun çoğu zaman girmek istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapmanın en zahmetsiz yollarından biri olarak görülmektedir. Sitemizde yer alan Windows 7 için DNS değiştirme yazısına ulaşarak Windows 7 işletim sisteminde nasıl DNS değiştireceğinizi öğrenebilir ve yine sitemizde yer alan DNS adreslerinden herhangi birini kullanarak istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Giriş Siteleri

Yasaklı sitelere girmenize yardımcı olan birçok site bulunuyor. Tünel adını verdiğimiz bu siteler ile DNS adresi değiştirmeye gerek kalmadan ve harici bir işlem ile uğraşmanıza gerek kalmadan istediğiniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Yasaklı sitelere girmeye yardımcı olan sitelerin bir diğer avantajı da hiç şüphesiz gizlilik konusunda DNS yöntemlerine göre çok daha güçlü olmalarıdır.

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Yasaklı sitelere girmek için  DNS değiştirmek ile uğraşmak istemiyorsanız ve yasaklı sitelere giriş sitelerinin de size sağladığı hızı oldukça düşük görüyorsanız, çok daha alternatif bir yöntem olan yasaklı sitelere giriş programlarını deneyebilirsiniz. Web sitemiz içerisinde yasaklı sitelere giriş yapmanıza yardımcı olan hemen tüm popüler ve kolay kullanım özelliğine sahip olan programların incelenmesi yapılmıştır.