Yasaklı Sitelere Giriş

Utunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

İnterneti internet yapan ve onu diğer tüm iletişim araçlarından daha farklı kılan en temel özelliği kuşkusuz bizlere sunmuş olduğu özgürlük duygusudur. Uygulanan sansür politikaları ile birlikte ise maalesef bu özgürlük her geçen gün biraz daha kısıtlanmaktadır. Peki, siz özgürlüğünüzden vazgeçip erişim engellemelerine boyun eğenlerden mi yoksa erişim engellerinin kurallarını değiştirenlerden mi olacaksınız?

Eğer özgürlüğünüzü elinize almak istiyorsanız ve bunu tamamen kolay bir şekilde sağlamak istiyorsanız harika alternatif bir yöntem bulunuyor. Utunnel, bir tünel web sitesidir. Bu tünel web sitesi sayesinde giriş yapmak istediğiniz yasaklı sitelere sadece saniyeler içerisinde giriş yapmanız mümkün hale geliyor. Nasıl mı?

Öncelikle utunnel.com internet adresine giriş yapıyorsunuz, ardından web sitesi içerisinde yer almakta olan internet adresi yazılan alana girmek istediğiniz internet sitesini yazıyorsunuz. Hemen adres çubuğunun yanında kalan butona tıklıyorsunuz ve giriş işleminizi başarıyla gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bu yöntem sayesinde siz de istediğiniz her erişime engelli web sitesine sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.