Yasaklı Sitelere Giriş

Stunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere giriş için internet üzerinden arama yaptığınızda genellikle karşınıza DNS değiştirme yöntemi gelecektir. DNS değiştirme yöntemi sizin istediğiniz web sitesine ulaşmanıza yardımcı olur ancak doğru DNS serverlarını seçmezseniz bunun sonucunda internet bağlantı hızınız düşer ve aynı zamanda kendinizi risklere karşı açık hale getirirsiniz.

Bu dezavantajları atlayıp, avantajları elde etmek için ise proxy sitelerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Proxy siteleri sizin kolayca istediğiniz yasaklı siteye giriş yapmanıza yardımcı olan sitelerdir. Bu konuda birçok ücretsiz web sitesi bulunmaktadır. Bunlardan biri de tünel ailesinin en kaliteli isimlerinden olan Stunnel’dir. Stunnel, diğer tünel sitelerine göre daha az kullanıldığı için size daha yüksek bir hız vaat etmektedir.

Stunnel.com ile yalnızca istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapmakla kalmaz, dilerseniz kendinizi tamamen anonim hale getirerek de internet üzerinden istediğiniz sitelere giriş yapabilirsiniz. Stunnel korunaklı sunucuları ile bağlanmak veya giriş yapmak istediğiniz site ile sizin aranızda bir geçit vazifesini üstlenir. Bu geçit sayesinde de yasaklı sitelere girmek en kolay ve en zahmetsiz hale gelir.