Yasaklı Sitelere Giriş

Rtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

DNS ve Proxy değiştirerek bir yasaklı siteye giriş yapmak çok daha yüksek hız vaat eder. Fakat bu işlemleri uygulamak özellikle yeni bir bilgisayar kullanıcısı için o kadar da kolay değildir. Diğer yandan da ayrıca herkes kişisel bilgisayarını kullanmıyor. Kişisel bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlarda bu yöntemleri uygulayarak bir yasaklı siteye erişim göstermeye çalışmak gerçekten yorucu bir hal alır.

İşte böyle durumlarda Rtunnel gibi kullanıcılara tamamen ücretsiz şekilde hizmet veren proxy siteleri tercih edilebilmektedir. Rtunnel, tamamen ücretsiz olarak istenilen yasaklı siteye girme konusunda size yardımcı olan bir vekil web sitesidir. Bu web sitesini kullandığınızda aslen Rtunnel’in sunucularını kullanmış olursunuz.

Sizin için ayarlanmış ve otomatik hale getirilmiş olan bu sunucular sayesinde istediğiniz tüm web sitelerine yasaklara takılmadan erişmiş olursunuz. Rtunnel’e rtunnel.com internet adresinden ulaşarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Rtunnel’i kullanmak için herhangi bir üyeliğe şarta ihtiyacınız yoktur. Sadece giriş yapmanız ve istediğiniz siteye yönelmeniz yeterlidir.