Yasaklı Sitelere Giriş

Ptunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı bir internet sitesine giriş yapmak için tercih edebileceğiniz fazlasıyla yöntem bulunuyor. Yasaklı sitelere giriş yöntemleri denildiğinde ise ilk olarak akla proxy siteleri geliyor. Proxy siteleri diğer uğraşlı yöntemlerin aksine çok daha pratik olması ve gizlilik konusunda ustaca sağladıkları ile biliniyor. Tamamen gizlilik ve başarısızlığın olmadığı bu internet siteleri ile istediğiniz herhangi bir internet sitesine giriş yapmak düşündüğünüzden daha kolay bir hal alıyor.

Ptunnel ile istediğiniz bir yasaklı web sitesine giriş yapmak için öncelikle bilgisayar veya cihazınızda kullandığınız internet tarayıcısını açın. Ardından ptunnel’in web sitesinin adresi olan ptunnel.com internet adresini yazın. Ptunnel’e ulaştığınızda adres kısmını göreceksiniz.

Buraya istediğiniz adresi yazıp yan tarafında yer alan İngilizce butona tıkladığınız anda giriş yapmak istediğiniz web sitesine sorunsuz şekilde giriş yapacaksınız. Sonuç olarak proxy ve DNS değiştirme gibi işlemlerin hiçbiri ile uğraşmanıza gerek kalmadan saniyeler içerisinde istediğiniz siteye girmeyi başarmış olacaksınız. Oldukça pratik öyle değil mi?