Yasaklı Sitelere Giriş

Otunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

İstediğimiz internet sitelerinin tamamına ulaşmak artık geçmişte olduğu kadar kolay olmayabiliyor. Yapılan engellemeler artık sadece DNS ile aşılmayıp proxy kullanmanın şart olduğu zamanlar oluyor. Özellikle IP yasaklaması gibi kuvvetli yasaklamalar ile karşı karşıya kalındığında ücretsiz olarak kullanılan yasaklı sitelere giriş programları da pek işe yaramayabiliyor.

İşte böle durumlarda en alternatif ve basit çözüm proxy hizmeti sunan internet sitelerini kullanmaktan geçiyor. Diğer proxy siteleri bu zaman aralıklarında fazlasıyla meşgul olduğu için ise ktunnel yerine otunnel kullanmak için en iyi alternatif haline geliyor. Otunnel, tıpkı ktunnel ve daha önceden kullandıysanız hatırlayacağınız proxy servisi sunan sitelere benziyor.

Bu siteler ile istediğiniz internet sitesine giriş yapmak son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken şey, Otunnel’e giriş sonrasında istediğiniz internet adresini yazmak ve giriş yapmanıza yardımcı olacak olan butona tıklamak. Bu işlem sonrasında kendinizi hemen girmek istediğiniz adreste bulacaksınız. DNS arama derdi yok, indirme yok, ekstradan eklenti kurmak yok. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama yapmak.