Yasaklı Sitelere Giriş

Ntunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı siteler artık her yerde! Tüm dünyadan erişilebilen ve popüler olarak kullanılan, kullanıcıya herhangi bir zararı olmayan birçok servis ülkemizden zaman zaman bloke edilebiliyor. Bu bloke işlemleri artık daha kuvvetli yapıldığı için de çoğu zaman DNS değiştirmek işe yaramayabiliyor. Son yaşanılan Twitter engellenmesinde de kullanıcılar DNS kullanarak Twitter’a ulaşamaz hale gelmişlerdi.

İşte böylesi durumlarda DNS yöntemine alternatif olarak tamamen ücretsiz bir yöntem kullanmak istiyorsanız, Ntunnel sizin de ilacınız olabilir. Ntunnel kısaca tanımlamak gerekirse ücretsiz olarak proxy hizmeti sunan bir internet sitesidir. Otomatikleşmiş sistemi sayesinde bu web sitesi ile normal proxy işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan saniyeler içerisinde istediğiniz web sitesine ulaşabilmek mümkündür.

Ntunnel.com internet adresini ziyaret ettikten sonra bu sayfadan istediğiniz internet adresini yazıp hemen o sayfaya giriş yapabilirsiniz. Böylece yorucu DNS işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bırakın, Ntunnel.com sizin için tüm ayarlamaları ve Proxy işlemlerini halletsin. Size de sadece işin tadını çıkartmak kalsın.