Yasaklı Sitelere Giriş

Mtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı siteler ve erişilmek istenilen sitelerin hizmet sağlayıcıları aracılığı ile engellenmesi durumu yeni karşılaştıımız bir şey değil. İnternetin yaygın olarak kullanılan bir iletişim aracı haline gelmesinin ardından hemen tüm ülkelerde bazı internet sitelerine karşı koruma amaçlı tedbiri erişime engellenme kararı verilip, uygulanıyor. Neyse ki internet kullanıcıları kullandıkları basit yöntemler sayesinde bu sorunu aşabiliyor.

Mtunnel de yasaklı sitelere giriş aşamasında karşılaşmış olduğunuz sorunları aşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan proxy hizmeti sunan internet sitelerinden birisidir. Mtunnel sayesinde istediğiniz herhangi bir yasaklı siteye giriş yapabilir, ardınızda çerez ve IP adresi gibi bilgiler bırakmadan ziyaretinizi sonlandırabilirsiniz.

Yani, Mtunnel sizin sadece yasaklı bir siteye girmenize yardımcı olmakla kalmıyor, diğer yandan da sizin tamamen anonim bir şekilde istediğiniz web sitelerini ziyaret etmenize olanak sağlıyor. Üstelik bunların tamamını ücretsiz bir şekilde ve üye olmamak kaydı ile size sunuyor. Siz de internet üzerindeki yasaklı sitelere özgürce giriş yapabilmek isteyenlerdenseniz, Mtunnel birkaç tık kadar uzağınızda yer alıyor.