Yasaklı Sitelere Giriş

Ltunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere giriş yapmak için artık birçok farklı yöntem bulunuyor. Alışılagelmiş DNS ve Proxy yöntemleri kişisel bilgisayarlarda oldukça kullanışlı ve fonksiyonel olmasına karşın tek kullanımlık durumlarda bu yöntemler zaman kaybına neden olabiliyor. İşte böyle durumlarda proxy sitelerini tercih etmek en pratik şekilde istenilen web sitesine giriş yapmanın yolu olarak biliniyor.

Ltunnel.com internet sitesi, istediğiniz tüm internet sitelerine yalnızca saniyeler içerisinde giriş yapmanıza yardımcı oluyor. Proxy sitesi olarak hizmet vermekte olan Ltunnel’i kullanmak için üstelik herhangi bir indirme veya ayarlama işlemi ile uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Ltunnel ile giriş yapmak için tek yapmanız gereken Ltunnel.com internet sitesine ulaşmak.

Ardından girmek istediğiniz internet sitesini ana boşluğa girecek ve Enter’a basacaksınız. Birkaç saniye içerisinde Ltunnel sunucuları çalışmış bir şekilde karşınıza dönecek ve sizin için istediğiniz siteyi erişime açık hale getirecek. Bu aşamadan sonra Ltunnel’i kullanmaya devam ederek istediğiniz yasaklı internet sitesi üzerinde dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz.