Yasaklı Sitelere Giriş

Jtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

İnternet dünyasının en büyük sorunlarından birisi de internet kullanıcılarına çeşitli yöntemler ile uygulanan sansür uygulamalarıdır. Bu sansür uygulamaları bir web sitesine uygulandığında bilgisayarınız veya bağlantınız üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadığınız taktirde istediğiniz web sitesine ulaşmanız teknik olarak imkansızdır. Jtunnel ile ise hiçbir değişiklik yapmadan istediğiniz tüm internet sitelerine erişmek mümkündür. Üstelik Jtunnel sadece saniyeler içerisinde istediğiniz adrese giriş yapmanıza da yardımcı olur.

İnternet tarayıcınızı açtıktan sonra adres çubuğuna jtunnel.com yazın ve Enter’ı tuşlayın. Ardından karşınıza gelen internet sitesi içerisinde yer alan adres çubuğuna girmek istediğiniz internet sitesinin adresini yazın ve Enter’a tuşlayın. Jtunnel ile dilerseniz kopyaladığınız bir internet linkine de giriş yapabilirsiniz.

Böylece tekrardan internet adresini yazmak için vakit harcamanıza da gerek kalmamış olur. Jtunnel, DNS ve yasaklı sitelere giriş programlarının aksine tek seferlik kullanımlar için size en büyük avantajı sunar. Bu avantajı nerede, ne zaman ve nasıl kullanmak istediğiniz ise tamamen size kalmış.