Yasaklı Sitelere Giriş

İtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere giriş yapmak için günümüzde kullanılabilecek sayısız farklı yol ve yöntem bulunuyor. Birçok internet kullanıcısı ise alıştığımız ve hemen herkesin kullandığı Proxy programları ile DNS değiştirme yöntemini kullanıyor. Şayet kendi kişisel bilgisayarınızı kullanıyorsanız bu yöntemler gerçekten kullanışlı olabiliyor. Böylece internetinizin önündeki tüm engeli kaldırmış oluyorsunuz.

Fakat kişisel bilgisayarınızı kullanmıyorsanız ve özellikle ofis bilgisayarı gibi bilgisayarları kullanıyorsanız bu yöntemler yasaklı sitelere giriş yapmanız için yeterli olmuyor. İşte böyle durumlarda iTunnel’i tercih ederek tamamen sıkıntısız bir şekilde istediğiniz web sitesine giriş yapabilmeniz mümkün oluyor. iTunnel siz ve bağlanmak istediğiniz internet sitesi arasında bir geçiş yolu oluşturuyor. Bu sayede engele takılmadan istediğiniz siteye giriş yapmanızı sağlıyor.

Peki, iTunnel’i kullanarak nasıl istediğimiz siteye giriş yapabiliriz? Öncelikle itunnel.com internet adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bu siteyegiriş yaptıktan sonra sayfa içerisinde yer alan adres yazılan yere istediğiniz sitenin adresini yazıyor ve Enter’a basıyorsunuz. Bundan sonrasını iTunnel sizin için hallediyor ve girmek istediğiniz site yasaksız olarak açılıyor.