Yasaklı Sitelere Giriş

Htunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı siteler günümüzün internet kullanıcılarının artık alıştığı popüler sorunların arasında yer alıyor. Birçok internet sitesi devlet görevlileri tarafından kusurlu içeriğe sahip olduğu iddiası ile kapatılıyor. İsteyen internet kullanıcıları ise erişime engelli sitelere girmeye yardımcı olan servisler sayesinde bu internet sitelerine giriş yapabiliyor.

Siz de erişime engellenmiş bir internet sitesine giriş yapmak istiyor fakat yorucu Proxy işlemleri ve DNS adresi bulma değiştirme işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız Htunnel’i kullanarak istediğiniz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Htunnel istediğiniz internet adreslerine proxy servisini kullanarak giriş yapmanıza yardımcı olan bir proxy servisi sitesidir.

Web tarayıcınızın adres çubuğuna htunnel.com internet adresini yazdıktan sonra bu internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sayfada yer alan boş kısma girmek istediğiniz internet sitesini yazmanız ve hemen ardından da giriş için yan kısımda bırakılan butona basmanız yeterlidir. Bu butona bastıktan sonra Htunnel sizi saniyeler içerisinde giriş yapmak istediğiniz internet sitesine ulaştıracaktır. Böylece yorucu işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan istediğiniz siteye kısa yoldan giriş yapmış olacaksınız.