Yasaklı Sitelere Giriş

Gtunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Artık istendiği taktirde yalnızca birkaç dakika içerisinde bile herhangi bir site mahkeme kararıyla askıya alınıyor ve erişime engellenebiliyor. Neyse ki, teknolojinin engellenemez olması bize bu konuda da fazlasıyla yardımcı oluyor. Yasaklı bir internet sitesine giriş yapmak istediğinizde karşınıza birçok farklı seçenek çıkacaktır.
Bazı kullanıcılar Proxy ve DNS gibi klasikleşmiş ve ilk başvurulan yöntemleri tercih ederken bazı kullanıcılar da proxy sitelerini tercih ediyor. Proxy siteleri istediğiniz siteye hiç şüphesiz en kısa zamanda ve en güvenli şekilde ulaşmanıza yardımcı olan en önemli internet siteleridir. Gtunnel’de bu popüler proxy sitelerinin arasında yer alıyor.
Gtunnel.com internet adresine giriş yaptığınızda, Gtunnel’in internet adresi yazılması için bıraktığı bir alan ile ve son derece sade bir tasarımı ile karşı karşıya geliyorsunuz. Bu adres çubuğuna istediğiniz internet sitesinin adresini yazdıktan sonra ise yapmanız gereken tek şey Enter veya giriş için gerekli olan buton tuşuna basmak. Ardından saniyeler içerisinde erişime engelli olan internet sitesine sorunsuz şekilde giriş yapmanın keyfini yaşıyorsunuz.