Yasaklı Sitelere Giriş

Ftunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Günümüzde devlet politikaları gereği yasal olmayan internet siteleri mahkeme kararı ile erişime engelleniyor. Erişime engellenen internet sitelerine de normal şartlar ile giriş yapılamıyor. Fakat erişime engellenmiş olan internet sitelerine giriş yapabilmeniz için tercih edilebilecek birçok farklı yöntem bulunuyor. Bunlardan biri de Ftunnel.

Ftunnel, tıpkı diğer proxy sitelerinin üstlendiği görevi üstleniyor ve sizi istediğiniz internet sitesine en zahmetsiz şekilde ulaştırmayı amaçlıyor. Ftunnel.com internet adresine giriş yaptıktan hemen sonra istediğiniz internet adresini yazıp Enter’a bastıktan sonra Ftunnel bağlanmak istediğiniz site ile sizin aranızda güvenli bir köprü kurarak giriş işlemini gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ftunnel’in tek avantajı zahmetsiz olması ve saniyeler içerisinde sizi istediğiniz siteye ulaştırması değildir.

Bağlanma işlemi sırasında Ftunnel’in sunucuları kullanıldığı için dolayısıyla bu işlem sırasında siz tamamen anonim oluyorsunuz ve gizlilik içerisinde istediğiniz internet adresine erişmiş oluyorsunuz. Yani, Ftunnel sizi yalnızca istediğiniz internet sitesine ulaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda da sizi gizleyerek gerçek kimliğinize ulaşılmasını engelliyor.