Yasaklı Sitelere Giriş

Ctunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

İnternet bizim yalnızca kendi dilimizde olan sayfalara değil, tüm dünyaya açılıyor olması nedeniyle bu kadar büyük ve hızlı bir gelişim kaydetmiştir. Her zaman ihtiyaçlarımızın Türkçe sayfalarda bulunması pek mümkün olmuyor. Böylesi durumlarda ilk iş olarak hemen yabancı sitelere giriş yapmaya çalışıyoruz. Bu sırada da ulaşmak istediğimiz sitenin içeriğinden dolayı erişime engellendiğini görüyoruz.

İşte bu aşamada Ctunnel sitesi yasaklı sitelere giriş yapmanıza yardımcı oluyor. Birçok kişi yasaklı sitelere giriş yapmak için DNS değiştirme veya program indirme gibi yöntemlerle uğraşmak istemez. Bunun yerine daha uğraşsız ve somut yöntemlere yönelmek ister. Ctunnel tam olarak aradığınız bu somut yardımcı adreslerden birisidir.

Alışıldık ara yüzü ile kullanmakta sıkıntı çekmeyeceğiniz Ctunnel’in internet sitesine giriş yaptıktan sonra sayfa içerisindeki site yazma boşluğuna istediğiniz linki yapıştırıp veya elinizle yazıp Enter’a basarak hemen o web sitesine ulaşabilirsiniz. Ctunnel oldukça pratik bir yapıya sahip olduğu için DNS ve Proxy yöntemleri gibi zaman ayırmanız veya sonradan kaldırmanız gereken bir uğraş değildir.