Yasaklı Sitelere Giriş

Btunnel ile Yasaklı Sitelere Giriş

Yasaklı sitelere giriş yapmak için tercih edilebilecek birçok yöntem bulunuyor. Sansürlerin sayısının artması ile birlikte artık kullanıcıların interneti kullanım deneyimi de şekillenmeye başladı. Öyle ki eskiden çok sık giriş yaptığımız internet sitelerine artık çok daha nadir şekilde giriş yapıyoruz. Bunun en etkili nedeni ise kuşkusuz uygulanan sansürlerdir.

Böylesine sitelere tekrardan giriş işlemi gerçekleştirmek için de oturup DNS değiştirme veya Proxy değiştirme gibi yöntemlerle uğraşmak hem sıkıcı geliyor hem de üşengeçlik yapmamıza neden oluyor. İşte böylesi durumlarda Btunnel’i tercih ederek istediğimiz internet sitelerine çok daha kolay bir şekilde erişebiliriz. Btunnel vekil sunucuları sayesinde bizim için bir köprü vazifesi üstleniyor.

Sansürü aşan sunucuları bizim istediğimiz internet sayfasına giriş yapıp bu sayfayı farklı bir adres üzerinden bize yansıtıyor. Arada vekil sunucu olduğu için bu aşamada hem bizler gizlenmiş oluyoruz hem de istediğimiz yasaklı sitelere uğraşlı yöntemlerle boğuşmak zorunda kalmadan girmiş oluyoruz. Siz de yasaklı sitelere Btunnel ile girmek isteyenlerdenseniz hemen Btunnel’e giriş yapıp istediğiniz adresi yazıp Enter’a basabilirsiniz.